Fráza Dna

Učte sa kúsok po kúsku

Zapamätáte si viac!

Už nič nemusíte hľadať, Fráza príde priamo k Vám !

Chcete ovládať veľa jazykov a stať sa tak viacnásobným človekom? Je to také jednoduché!

                      Učte sa po častiach, zapamätáte si viac ! Tieto slová sú sloganom moderného, nielen jazykového                                             kurzu Fráza dňa. Chcete sa naučiť po anglicky, po nemecky, po maďarsky, alebo jednoducho hľadáte motiváciu? Už nemusíte strácať čas vyhľadávaním fráz, slov a viet, dokonca si nemusíte ani zapnúť internet! Tento program je zameraný na slovnú zásobu v danom jazyku, kde sa slovíčka vkladajú do najčastejších foriem a fráz. Lepšie a ľahšie sa tak zapamätajú.

 

 

 

 

Fráza dňa je balík maďarských, anglických alebo nemeckých  výrazov. Realizujeme ho formou jednoduchej SMS správy. Nikam nemusíte chodiť, nič vyhľadávať. Esemeska s frázou ako súčasťou každodenného života vám príde každý pracovný deň, a tak vás udrží v neprerušovanom kontakte s jazykom. Nájdete v nej úplne všetko: pravopis, výslovnosť aj preklad! Je vhodná aj ako doplnok k jazykovému kurzu. Plus vám pošleme povzbudivé slová, ktoré majú človeka každý deň naštartovať a motivovať.

K programu si môžete zakúpiť aj pracovný zošit, kde si dané frázy zapíšete a cez deň si ich budete precvičovať (k dispozícii je aj online verzia zdarma – po úhrade zošita vám ju pošleme emailom).

Ester odporúča program Fráza

Skvelý nápad, funguje spoľahlivo, veľmi užitočné frázy. Vynikajúce pre všetky skupiny - začiatočníci, pokročilí, aj maďarsky hovoriaci. Vrele odporúčam 💙😀

5/5

Eva odporúča program Fráza

Pri rannom zhone ma ani nenapadne sa učiť frázy a ona príde za mnou . Veľa fráz som si vďaka tomu zapamätala. Odporúčam.

5/5